FİRMA PROFİLİ
Abkar ELITE Çelik Kapı Sistemleri, kurulduğu 1997 yılından itibaren rekabetin zor olduğu çelik kapı sektöründe, değişen ve gelişen tüketici beklentilerini, kalite ve teknolojik yenilikleri, yeni ürün oluşumlarını ve global rekabet şartlarını baz alarak müşterilerine en iyi ürünleri sunmayı bir görev belirlemiştir.
Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren firmamız, ailenizin ve sizin güvenliğinizi sağlayacak, aynı zamanda farklı malzemelerden oluşan zengin kapı çeşitleri ile yapınızın dış görüntüsünü güzelleştirecek ürünler üreterek her geçen gün kendini geliştirmektedir.
KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite politikamız gereği üretimde kullanılan malzemeleri büyük önem ve titizlikle seçerek müşterilerimize en iyiyi sunma gayreti içerisinde olan firmamız, en düşük maliyet ile en yüksek kalitede üretim yapmaktadır. İmalatımızın her aşamasında kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak ile marka güvenilirliğini korumayı hedeflemekteyiz.
Gerekli teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ilkelerimizden asla taviz vermeden siz müşterilerimize daha iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
SERTİFİKALARIMIZ
   
 

Tüm hakları saklıdır. 2012 ELITE ABKAR Designed by