ÇELİK KAPI ÜRETİMİ
1997 yılında Ümraniye'de 700 m2' lik atölyede üretime başlayan firmamız 2010 yılında 2.500 m2' lik yeni üretim tesislerine taşınmıştır.
Bilgisayar merkezli, CNC destekli tamamen yenilenmiş makine parkuruyla en son teknolojiyi kullanarak üretim yapan firmamız, siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı bir görev belirlemiştir.

Evinizin güvenliğini sağlayan çelik kapılarımız ilk aşamada TSE standartlarına uygun olarak satın alınan DKP sacların son model makinelerde uzman ustaların ellerinde işleme alınarak ölçülere uygun kesimi ile gerçekleştirilir. Kesimi yapılmış olan çelik kapı malzemelerinin artık şekillenmesi için büküm ve çatım işlemi gerçekleştirilerek çelik kapının çelik iskeleti hazır hale getirilir.

Bu aşamadan sonra CNC makinelerle modellenerek hazırlanan AHŞAP KAPLAMALI MDF' li modeller iskeleti hazır hale getirilmiş olan çelik kapıların üzerine giydirilir. Modellenerek hazır hale getirilmiş olan çelik kapılar, 3 kat dolgu ve son kat cila ile boyanmaları gerçekleştirilir ve kapının son aşaması olan aksesuar bölümüne alınmaları için dinlenme odasına gönderilir.

Daha önceki aşamalarda modellenen ve boyanan çelik kapılar, son aşamada aksesuar ve kilit sistemi ile döşenerek sevkiyata hazır hale getirilirler. Konusunda uzman ekibimizle montajı yapılan kapılarımız siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamış olur.
 
   
 

Tüm hakları saklıdır. 2012 ELITE ABKAR Designed by